GÓRSKI JARMARK REGIONALNY

W dniach 04-05 sierpnia br., w Krynicy — Zdroju odbędzie się ogólnopolska impreza charytatywna «Dzień Ratownika Górskiego», której organizatorem jest Fundacja GOPR.

Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim. Szczegółowe informacje dotyczące programu i atrakcji dostępne będą na naszej stronie w osobnym artykule.

Podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach planowanej imprezy Fundacja GOPR przewiduje organizację Górskiego Jarmarku Regionalnego, jako imprezy towarzyszącej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o wcześniejszy kontakt z osobą odpowiedzialną z ramienia Organizatora, pod numerem telefonu 796-769-420 lub pod adresem sadeckie@regionalne.org.

Szczegóły Górskiego Jarmarku Regionalnego w Regulaminie.

Zapraszamy!