Licytacja obrazu ''Dunajec pod Łąckiem''

Jeśli nie wiesz co robić — rób dobro! Tak jak np. Pani Anna Miszalska-Gąsienica, absolwentka warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, żona zmarłego ratownika TOPR Józefa Gąsienicy, która przekazała naszej Fundacji swój obraz: ''Dunajec pod Łąckiem''.

Obraz można nabyć biorąc udział w licytacji pod adresem: http://charytatywni.allegro.pl/obraz-dunajec-pod-lackiem-i5….

Środki pozyskane z licytacji zostaną przeznaczone na leczenie 7-letniej Mai, która cierpi na bardzo rzadką i groźną chorobę — leukodystrofię metachromatyczną.

''Piękność znaczy więcej niż jakikolwiek list polecający'', ale gdyby ktoś potrzebował jeszcze zachęty, to podajemy charakterystykę obrazu:

Obraz namalowany techniką olejną na płótnie. Przedstawia górską rzekę Dunajec, w oddali przepiękne szczyty Beskidu Sądeckiego pod Łąckiem.

Format 40×50 cm, obraz oprawiony.

PARTNER STRATEGICZNY