PARTNER STRATEGICZNY

Samochody Dostawcze Mercedes-Benz

Rozwój działalności Fundacji GOPR wymaga wsparcia, związanego z potrzebą zapewnienia pełnej mobilności ratowników GOPR, którzy prowadzić będą całoroczną, ogólnopolską edukację na rzecz bezpieczeństwa w górach. Tu z pomocą przychodzi Mercedes-Benz Vito. Dokonany przez Mercedes-Benz trafny dobór środka transportu sprawił, że idea stworzenia Mobilnego Centrum Edukacyjnego Fundacji GOPR stała się faktem. Mercedes-Benz Vito Tourer 4×4, to pojazd, który zapewni sprawny i bezpieczny transport grupy ratowników oraz wymaganego sprzętu edukacyjnego, docierając nie tylko do miast, ale również do wymagających użycia napędu 4×4 oddalonych od cywilizacji miejsc, w których prowadzone będą górskie imprezy plenerowe.

PARTNER STRATEGICZNY