PONAD 600 KART ICE POWĘDROWAŁO DO PRACOWNIKÓW TAURONA


PONAD 600 KART ICE POWĘDROWAŁO DO PRACOWNIKÓW TAURONA

Dwa czerwcowe dni, cztery spółki Grupy TAURON, setki przeprowadzonych rozmów na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa w górach i ponad 600 spersonalizowanych kart ICE. To bilans spotkań ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z pracownikami Wytwarzania, Wydobycia, Ciepła i TPE.

Z początkiem 2018 r. TAURON podjął współpracę z Fundacją Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W jej ramach, poza wspólnym działaniem na rzecz ratownictwa w górach, partnerzy zdecydowali się przeprowadzić szereg akcji specjalnych dla pracowników TAURONA, ukazujących piękno i potęgę gór z różnych perspektyw.

Podczas zajęć przebiegających pod hasłem: ''Energia do działania z Ratownikiem GOPR''!, ratownicy poruszali kwestie dotyczące między innymi bezpiecznego zachowania się w górach oraz udzielania pierwszej pomocy. Prezentowali również sprzęt ratowniczy, zwracali uwagę na zapobieganie wypadkom i odpowiednie reagowanie na te już zaistniałe. Wszystkie przykłady opierali na autentycznych wydarzeniach, z którymi mają do czynienia podczas akcji ratowniczych, co szczególnie przemawia do wyobraźni miłośników pieszych wycieczek.

Stoiska GOPR odwiedziło w minione dwa dni ponad 600 osób. Większość z nich skorzystała nie tylko z cennych porad goprowców, ale również możliwości wyrobienia sobie karty ICE (In Case of Emergency).

PARTNER GŁÓWNY FUNDACJI GOPR


PARTNERZY FUNDACJI GOPR
PARTNER SPRZĘTOWY
PARTNER LOGISTYCZNY
PARTNER MEDYCZNY
PARTNER PRAWNO - ADMINISTRACYJNY

PARTNER TECHNOLOGICZNY
PATRONAT MEDIALNY

PRZYJACIELE


SPONSORZY I PARTNERZY GOPR