Wyjątkowy weekend we Wrocławiu podczas Festiwalu Podróżników National Geographic

Mając na uwadze zbliżający się sezon zimowy, Akademia GOPR przeprowadziła dwudniowy cykl warsztatów obejmujących tematykę podczas Festiwalu Podróżników National Geographic:

1. — Zagrożeń lawinowych,
  2. — Przygotowania do wyjścia w góry,
  3. — Udzielania I pomocy z użyciem sprzętu AED Projekt.

Ratownicy Grupy Karkonoskiej, Podhalańskiej i Krynickiej przybliżyli również proces szkoleniowy oraz działalność górskiej służby ratowniczej.

Warsztaty spotkały się z ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestniczących w pikniku osób. Dziękujemy WAM kochani turyści, podróżnicy oraz poszukiwacze przygód za uczestnictwo oraz wyjątkową atmosferę!!!

Jednocześnie dziękujemy Partnerowi Fundacji GOPR — Mercedes-Benz Vans, który zapewnił transport sprzętu i ratowników na tak niezwykłą imprezę !