ZBIÓRKA CHARYTATYWNA DLA 7 LETNIEJ CÓRKI RATOWNIKA GOPR

PODOPIECZNA FUNDACJI GOPR

Maja ma 7 lat i cierpi na bardzo rzadką i groźną chorobę — leukodystrofię metachromatyczną.

Wiosną bieżącego roku przeszła przeszczep szpiku, która być może powstrzyma rozwój choroby. Nie cofnie jednak wyrządzonych dotąd szkód. Na chwilę obecną Maja nie jest samodzielna i wymaga stałej opieki. Pilnie potrzebuje teraz m.in. leków, licznych badań oraz bardzo intensywnej rehabilitacji.

Jej ojciec — Robert, to Ratownik GOPR z krwi i kości, który nigdy, nikomu nie odmówił pomocy! Zawsze, gdy tylko dostał telefon, ruszał w góry, bez szemrania, grymasu czy chwili zastanowienia.

Teraz chcemy pomóc właśnie jego rodzinie — jego córce — Mai. Wymagana jest przede wszystkim rehabilitacji, a koszt 1 zabiegu w domu to około  70 — 100 zł.

Maja — Córka Ratownika GOPR została Podopieczną Fundacji GOPR.

Zebrane w ramach akcji środki zostaną przeznaczone na jej podstawowe potrzeby, lekarstwa, badania i rehabilitację.

Chcąc pomóc MAI możesz wpłacić dowolną darowiznę

na konto Fundacji GOPR:

Raiffeisen Polbank  50 1750 0012 0000 0000 3337 6127

Wpisując w tytule przelewu: ''Pomoc dla Mai — córki Ratownika GOPR''

lub skorzystać z przelewu PayU na stronie