KIESZONKOWY PORADNIK: ABC BEZPIECZEŃSTWA W GÓRACH

Najważniejsza jest profilaktyka. Dlatego Fundacja GOPR wraz z partnerami: Wydawnictwem Compass oraz portalem internetowym "Góry dla Ciebie" przygotowała mini poradnik - i to całkowicie ZA DARMO !!! Po złożeniu mieści się w portfelu, a skopiowany w wersji elektronicznej na telefon zupełnie nie obciąża jego pamięci.

W przysłowiowych kilku zdaniach można dowiedzieć się jak zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas górskich wędrówek. Jeżeli nie wiesz: jak przygotować się do wyjścia na górski szlak, co powinno znaleźć się w Twoim plecaku, jak unikać zagrożeń, skutecznie nieść pierwszą pomoc i wezwać ratowników - powinieneś zapoznać się z tym poradnikiem. Możesz to zrobić w tym momencie klikając w poniższy link:

Pobierz plik w formacie pdf

Zapisz w pamięci telefonu, skopiuj na dysk i wydrukuj, ale przede wszystkim UŻYWAJ !!!

PARTNER TECHNOLOGICZNY