Marka Brubeck od początku roku prowadzi sprzedaż czapek termoaktywnych z wełną merino z limitowanej edycji #wspieramgopr #jestemzgor. Dzięki tej inicjatywie oraz ludziom, którzy kupili czapki, Brubeck mógł przekazać na rzecz Fundacji GOPR już 118 500 złotych!

Brubeck jest partnerem technicznym GOPR i wyposaża ratowników w najlepszej jakości bieliznę termoaktywną i nakrycia głowy. Do swojej oferty włączyli termoaktywne czapki z wełną merynosów, a zysk z ich sprzedaży, w całości zasili konto Fundacji GOPR.
W tym roku przygotowali dodatkowo rozmiary dla maluchów i juniorów oraz poszerzyli gamę kolorów. Wszystko po to, żeby każdy z Was mógł znaleźć coś dla siebie.

Zebrane w ten sposób środki pozwolą wspierać ratowników GOPR  poprzez opłacenie szkoleń i zakup specjalistycznego sprzętu.

Wełniana czapka termoaktywna jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego, kto wybiera się na górskie szlaki. Zachęcamy do zakupu tego wyjątkowego produktu, a tym samym wsparcia celów statutowych Fundacji  GOPR.  Czapka posiada naturalne właściwości termoaktywne, które zabezpieczą Was termicznie w górach w chłodne dni. Dzięki wsparciu poprzez zakup czapki, ratownicy będą mogli lepiej wykonywać swoją niebezpieczną i trudną pracę, ratującą ludzkie zdrowie i życie.

Czapki z limitowanej edycji  znajdziesz w oficjalnym sklepie internetowym Brubeck, w salonach Firmowych Brubeck oraz  w sklepach będących autoryzowanymi dystrybutorami marki.

 

Kup i pomóż nam ratować!