Szanowni Wystawcy III Górskiego Jarmarku Regionalnego Fundacji GOPR!

Jest nam niezmiernie miło, że zachcieliście w tym roku ubogacić nasze wydarzenie, jakim jest III Dzień Ratownika Górskiego, a tym samym wspierać działania naszej Fundacji. W załącznikach przedstawiamy listę Wystawców z wyznaczonym numerem miejsca. W kolejnym pliku jest schemat planu rozmieszczenia stoisk. Bardzo prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z plikami! Miejsca na placu będą oznaczone kredą.

UWAGA!
Z racji na obowiązujący od tego roku CAŁKOWITY ZAKAZ WJAZDU na deptak, ruch samochodów będzie mocno ograniczony. Dojazd do stanowisk będzie się odbywał z dwóch stron:

• część “A” jarmarku — wjazd od ronda, samochodem można dojechać na wysokość drogi do Nowego Domu Zdrojowego.
  • część “B” — wjazd od strony Pasażu, samochodem można się poruszać do wysokości zabudowań z Forum Ekonomicznego, wyłącznie prawą alejką.

Wystawców prosimy o umieszczenie za przednią szybą samochodu białej kartki A4, która będzie znakiem rozpoznawczym dla organizatora i służb porządkowych.
Przypominamy, że Wystawców obowiązuje przestrzeganie zaleceń Organizatorów.

Jest nas w tym roku większa liczba, dlatego liczymy na Państwa współpracę.

Montaż stoisk możliwy jest w piątek od godziny 17-tej — po wcześniejszym skontaktowaniu się z organizatorem pod numerem telefonu: 796-769-420 oraz w sobotę w godzinach 7.00  — 9.00. Po montażu samochody muszą niezwłocznie zostać usunięte z deptaku. Najbliższe parkingi: ul. Zdrojowa, ul. Kościuszki, ul. Cicha, Pasaż Krynicki.

GOTOWOŚĆ stoisk w sobotę: godz. 9:45!

Stoiska można pozostawić na miejscu na noc.

Kontakt do Organizatora: 796-769-420.

Załączniki:
Lista wystawców