Są praktyczne, ekologiczne, ale przede wszystkim — niosą dobro, bo całkowity dochód z ich zakupu jest przeznaczany na szczytny cel. Kupując płócienne torby na zakupy Mountain Warehouse, bo o nich mowa, możesz wesprzeć m.in. Fundację Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wyboru jest 5 oryginalnych wzorów, które można nabyć na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii, a teraz także i w Polsce. Na Wyspach zostało wytypowanych ponad 200 lokalnych organizacji, do których trafią wszystkie środki przeznaczone z zakupu toreb. W Polsce klienci Mountain Warehouse mogą w ten sposób wspomóc działalność Fundację Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Koszt jednej torby to symboliczne 12 zł.

— To bardzo fajna inicjatywa na wspieranie organizacji pożytku publicznego, do których należy Fundacja GOPR. Cieszymy się, że możemy brać udział w tym projekcie, ponieważ każda kwota wsparcia jest dla nas istotna, gdyż potrzeby związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w górach są ogromne. W ten sposób także każdy miłośnik gór może mieć w tym swój wkład, a przy okazji zyskać praktyczny gadżet — wyjaśnia Marcin Kądziołka, prezes Fundacji GOPR.

Lista sklepów, gdzie można stać się posiadaczem torby z tej wyjątkowej kolekcji, dostępna jest tutaj:

Warszawa ul. Annopol 2 (Factory Outlet)

Gdańsk, ul. Przywicka 8

Modlniczka, ul. Prof. A. Różańskiego 3 (Factory Outlet)

Kraków, ul. Floriańska 32

Katowice ul. Stawowa 10

Rzgów, ul. Żeromskiego 8 (Ptak Outlet)

Lublin ul. Mełgiewska 16 (Outlet Center)

Rzeszów Al. Józefa Piłsudskiego 44 (Galeria)

Piaseczno ul. Puławska 42e (Fashion House)

Wrocław, ul. Graniczna 2 (Factory)

Poznań, ul. Płaszewska 1 (Posnania)