Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wielokrotnie wspierała GOPR. Tegoroczny Finał z Głową jest świetną okazją aby odwdzięczyć się i dołożyć swoją cegiełkę. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka zbiera fundusze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć ten szczytny cel, zapraszamy na naszą licytację. Wystawiliśmy prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników gór, biegów i przygody, czyli górski trening biegowy z samym Piotrem Hercogiem! Piotr to nie tylko ultramaratończyk górski z imponującą liczbą i klasą osiągnięć, ale także ratownik Grupy Sudeckiej GOPR. Zgodził się podzielić swoim ogromnym doświadczeniem i pokazać piękne ścieżki biegowe Gór Stołowych lub Masywu Śnieżnika, które zna jak własną kieszeń. Zwycięzca licytacji weźmie udział  w indywidualnym treningu oraz otrzyma książkę “Ultrabiografia” z dedykacją Piotra.

Licytacja trwa do 8 lutego 2021 – zachęcamy do wzięcia udziału! To świetna okazja żeby za jednym zamachem zrobić coś dobrego dla innych i dla siebie.

Szczegóły znajdziecie tutaj:  https://allegro.pl/oferta/gorski-trening-biegowy-z-piotrem-hercogiem-10170587716?utm_medium=app_share&utm_source=facebook&fbclid=IwAR3fdhpWH2P4k1ZT_7E_YY5tCPMRNABlZS4OC0p8r0TXXh-tiFI–SLKMDA