Najbliższa rodzina to zawsze ogromne wsparcie dla ratownika górskiego. Na co dzień wykazują się cierpliwością i zrozumieniem dla naszej pasji, która oznacza nieobecności w domu w weekendy i święta, nagłe wyjazdy na akcje i czas wolny, który pochłaniają dyżury i szkolenia często kosztem obowiązków domowych. Bardzo doceniamy to wsparcie i chcemy pomagać zawsze kiedy rodziny ratowników tego potrzebują.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zapraszamy więc 30.05 na Dzień Dziecka z GOPR, któremu towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na leczenie dzieci ratowników, które są podopiecznymi Fundacji.

W niedzielę 30 maja w 7 miejscach w górach:

– W Bieszczadach: Cisna, Bieszczady , start i meta Bieg Rzeźnika

– Krynica Zdrój, Nowy Sącz, Poland: Szczyt Jaworzyny Krynickiej

– Na Podhalu: Szczawnica Zdroj Deptak spacerowy

– Jura Krakowsko – Częstochowska: Parking nad Zalewem Kostkowice

– W Beskidach: Ustroń, dolna stacja Czantoria Kolej Linowa

– W Sudetach Środkowych: Schronisko PTTK Jagodna

– W Karkonoszach: Miasto Karpacz

mamy dla Was mnóstwo atrakcji. Będą to m.in. ścianka wspinaczkowa, tyrolka, pojazdy i sprzęt ratowniczy GOPR, zajęcia z pierwszej pomocy i wiele innych niespodzianek, zabaw i konkursów.

Podczas tego wydarzenia osobiście, a już teraz elektronicznie przez https://www.siepomaga.pl/FundacjaGOPR można wesprzeć dzieci ratowników GOPR, które bardzo potrzebują kosztownego leczenia.

Za udział w zbiórce i wydarzeniu podziękują wszystkie dzieci ratowników GOPR, rozdając własnoręcznie przygotowane niespodzianki.

Mamy nadzieję, że te spotkania będą dobrym doświadczeniem dla Was i dla Waszych dzieci oraz, że wspólnie uda nam się realnie wspomóc najmłodszych członków naszej ratowniczej społeczności, którzy borykają się z problemami zdrowotnymi.

Do zobaczenia w niedzielę 30 maja 🙂