WSPARCIE

I Ty możesz ratować

Pamiętaj, że każda, nawet najmniejsza kwota służy działalności statutowej Fundacji i poprawie bezpieczeństwa.

Przekaż nam swoje 1,5% Pomóż ratować! KRS: 0000607021

Zdjęcie: Adam Klimek

Zdjęcie: AdamKlimek.pl

Pomóż ratować:

Wybierz kwotę:

Pomóż ratować:

Wybierz kwotę:

5 zł10 zł20 zł50 zł100 zł200 zł
TO DZIĘKI WAM

Dziękujemy za wsparcie!

Fundacja GOPR od 2016 r. wspiera działalność GOPR, którego finansowanie przez dotacje państwową pokrywa około 40% kosztów funkcjonowania. Pozostałe 60% kosztów pochodzi od Sponsorów i Partnerów GOPR oraz Fundacji GOPR. Aktywność Fundacji obejmuje m.in. doskonalenie szkoleniowe ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, wyposażanie ratowników w sprzęt do niesienia pomocy w górach, wspieranie badań naukowych oraz rozwoju technologicznego w zakresie poszukiwania czy edukację.

Fundacja niesie także pomoc ratownikom i ich rodzinom jeśli znajdą się w ciężkiej sytuacji materialnej, np. na rzecz dzieci zmarłych lub zaginionych ratowników GOPR.

Dzięki hojności darczyńców – zarówno osób fizycznych jak i firm - Fundacja GOPR w 2019 roku mogła zakupić:

ZAKUPIONE PRODUKTY

Defibrylator Schiller Touch 7

Aparat USG Vscan

Sanie śnieżne

Artykuły farmaceutyczne

Pokrowce do noszy, linki stalowe

Plecaki apteczne

Bateria do USG

System zapobiegający hipotermii

Opaski hydrożelowe

Opaski uciskowe

Ciśnieniomierze

Elektrody, akumulatory do defibrylatora Lifepak

Nosze Pigulle + pokrowiec, Materac próżniowy + pompka

Dziękujemy za wsparcie Fundacji w roku 2020!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Wesprzyj działalność fundacji

Twojej pomocy potrzebują Ci, którym pomagamy my – ratownicy górscyFundacja GOPR jest organizacją non-profit, dlatego teraz my będziemy wdzięczni za Twoją pomoc.

Przekaż darowiznę

Każda suma ma ogromne znaczenie dla tych, którzy potrzebują pomocy gdzieś tam, w górach.

Kontakt z fundacją

Możesz również wpłacić dowolną darowiznę na nasze konto bankowe:
BNP Paribas: 50 1750 0012 0000 0000 3337 6127

skopiowano!